Kariera

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Wyślij swoje CV na adres [email protected].

Uwaga: przyjmujemy podania wyłącznie w postaci pliku pdf załączonego do e-mail'a.

Nasze wymagania:

Specjalista ds. Serwisu

Opis stanowiska:

  • projektowanie i instalacja okablowania strukturalnego
  • konfiguracja i administracja urządzeń sieciowych
  • konfiguracja sieci LAN/WAN
  • zarządzanie usługami IT
  • instalacja i administracja systemów operacyjnych różnych platform
  • projektowanie i instalacja układów pomiarowo-rozliczeniowych, w tym rozdzielnic elektrycznych

Wymagania:

  • znajomość zagadnień ujętych w opisie stanowiska
  • preferowane uprawnienia SEP do 1 kV
  • znajomość urządzeń pomiarowych mediów energetycznych
  • komunikatywność
  • doskonała organizacja czasu pracy
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B

Specjalista ds. Handlu

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż rozwiązań informatycznych dla zarządzania mediami energetycznymi
  • budowanie długofalowych relacji z kluczowymi klientami firmy
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • doradztwo techniczne dla klientów

Wymagane kompetencje i doświadczenie:

  • dobra znajomość produktów i rozwiązań informatycznych dla zarządzania mediami
  • wiedza dotycząca rynku energii oraz układów pomiarowo-rozliczeniowych energii elektrycznej, ciepła, wody itp.
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • zainteresowanie nowymi technologiami
  • min. 3-letnie doświadczenie w sprzedaży w firmie technologicznej poparte sukcesami handlowymi
  • wykształcenie wyższe energetyczne lub informatyczne
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • prawo jazdy kat B